Seznamte se s partnery, začleněnými do projektů firmy LINBACH s.r.o.

 
logo-dektrade
DEKTRADE, a.s.
Společnost DEKTRADE a.s. se zabývá obchodem se stavebními materiály a postupně se stala jejich největším dodavatelem v České republice. DEKTRADE a.s. disponuje sítí více než 50 poboček, které pokrývají celé území ČR. Zaměřuje se na vysokou odbornost ve výběru optimálních stavebních materiálů a jejich správné aplikaci a poskytuje špičkový servis při jejich dodávce.
logo-basf
BASF Stavební hmoty Česká republika s.r.o.
Společnost BASF je největší chemickou společností na světě. Výrobní škála sahá od chemikálií, plastů, výrobků pro ochranu rostlin, až po ropu a zemní plyn.
logo-konzea
KONZEA, spol. s r.o.
Společnost KONZEA s.r.o.
  • komplexní sanační práce v oblasti dřevěných a zděných konstrukcí proti dřevokaznému hmyzu, dřevokazným a dřevozbarvujícím houbám, plísním, ohni a chemické korozi dřeva
  • protipožární ochrana dřevěných konstrukcí, krytých ocelových konstrukcí, kabelů, textilií, papíru a jinak lehce vznětlivých materiálů
  • montáž nových krovů a tesařské opravy starých (historicky cenných) krovů
  • mykologické průzkumy a soudně-znalecké expertizy v oblasti jakosti a prodloužení životnosti zabudovaných dřevěných konstrukcí (sanační projekty)
  • specializovaná mykologická laboratoř pro makroskopické i mikroskopické zkoumání poškození dřeva i zdiva vč. identifikace a lokalizace škůdců a vad dřeva
logo-iso-praha
ISO Praha, spol. s r.o.
Společnost ISO Praha, spol. s r.o. jako obchodní společnost se specializací na prodej izolačních materiálů (vodotěsné a tepelné izolace). Obchoduje s kompletním stavebním materiálem.
tesařství Zgarba
Tesařství Josef Zgarba
Tesařství Josef Zgarba se zaměřuje hlavně na výrobu a opravu krovů, v interiérech pak na schody, podlahy, stropy, patra a dále například zahradní konstrukce či ploty.


PARTNERSKÉ
SPOLEČNOSTI